złamany pendrive odzyskiwanie danych SalvageData Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane pliki z Androida

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Android, prawdopodobnie napotkałeś problemy, których nie możesz naprawić na własną rękę. W takich przypadkach mogą pomóc profesjonalne usługi odzyskiwania danych. Z 96% wskaźnikiem sukcesu, usługi te mogą odzyskać utracone pliki z praktycznie każdego urządzenia pamięci masowej. Możesz zaufać zespołowi SalvageData, aby odzyskać swoje dane bez względu na to, co się stało.

7-Data Android Recovery

7-Data Android Recovery to narzędzie do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. Jego darmowy rozmiar pobierania to 2,2 MB i jest kompatybilny z systemem Windows. Jest wysoce zalecany i pochodzi z bezpłatną pomocą techniczną na żądanie. Użytkownicy mogą również korzystać z rabatów ilościowych dla 7-Data Android Recovery. Jego interfejs użytkownika jest prosty i nieskomplikowany, a także poprowadzi Cię przez proces podłączania urządzenia z systemem Android.

Po podłączeniu telefonu do komputera, uruchom oprogramowanie 7-Data Android Recovery. Upewnij się, że włączasz debugowanie USB i podłączasz pamięć masową USB. Następnie oprogramowanie rozpocznie skanowanie pamięci urządzenia i zewnętrznej karty SD. Możesz wybrać typ danych do odzyskania i dostosować ustawienia skanowania.

Możesz użyć tego narzędzia do przywrócenia utraconych lub usuniętych plików z dowolnego urządzenia z systemem Android. Wszystko, czego potrzebujesz, to kabel USB i komputer. Możesz kupić dożywotnią subskrypcję dla jednego komputera lub dla trzech komputerów. Istnieje również 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. To oprogramowanie obsługuje szeroką gamę formatów plików, więc możesz odzyskać dane z dowolnej przyczyny.

7-Data Android Recovery działa na kilku systemach operacyjnych Android, oraz urządzeniach różnych producentów. Program obsługuje kilka formatów obrazów, karty SD oraz samo urządzenie. Użytkownicy powinni być jednak świadomi kilku wad. Program może wolno łączyć się z komputerem, a odzyskiwanie usuniętych danych z Androida może trochę potrwać.

To oprogramowanie działa w podobny sposób jak inne programy do odzyskiwania danych SharpNight. Oprogramowanie skanuje urządzenie w poszukiwaniu brakujących lub usuniętych plików i wyświetla podgląd plików, które znajdzie. Następnie, można wybrać pliki, które chcesz zapisać. Jeśli masz szczęście, może nawet być w stanie odzyskać utracone lub usunięte pliki.

Kolejnym przydatnym narzędziem do odzyskiwania usuniętych danych jest Undeleter. Skanuje on wybraną pamięć flash i odzyskuje ostatnie pliki. W przeciwieństwie do 7-Data Android Recovery, ten program ma bardziej składany interfejs. Istnieją zakładki dla każdego obiektu i możesz sortować swoje elementy według konkretnej zakładki.

Program może odzyskać dane z wielu różnych urządzeń pamięci masowej. Jego pięć trybów skanowania ułatwia znalezienie utraconych danych. Proces odzyskiwania danych trwa zaledwie kilka chwil. Nie zaleca się jednak instalowania go na dysku do odzyskiwania. Wskazane jest, aby najpierw uruchomić narzędzie na dysku testowym przed przywróceniem z niego danych.

Eassos MobiSaver

Jeśli zdarzyła Ci się sytuacja, w której straciłeś dane na telefonie z systemem Android, Eassos MobiSave to doskonały program, który pomoże Ci przywrócić wszystkie ważne dane. Obsługuje on wszystkie wersje Androida i działa z dużą liczbą urządzeń. Działa również z systemami, które uległy awarii lub zostały zrootowane. Możesz pobrać ten program ze strony producenta, a następnie przeskanować swoje urządzenie za pomocą oprogramowania. Po zakończeniu procesu skanowania możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

To narzędzie jest przyjazne dla użytkownika i działa z szeroką gamą urządzeń z systemem Android. Może odzyskać prawie każdy plik, który został przypadkowo usunięty lub utracony w wyniku ataku wirusa. Może nawet odzyskać dane z uszkodzonych kart SD. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że nie może odzyskać usuniętych aplikacji lub danych stron trzecich.

Najpierw powinieneś włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu z systemem Android. Pozwoli to oprogramowaniu zidentyfikować odcisk palca klucza RSA komputera. Następnie podłącz urządzenie z Androidem do komputera. Upewnij się, że używasz standardowego kabla USB. Po tym, zrestartuj swój komputer i Eassos MobiSaver dla Androida.

Eassos MobiSave można kupić w kilku różnych planach, w tym darmowy pakiet próbny. Darmowa wersja ma ograniczoną liczbę odzyskiwania plików, ale wersja pro obsługuje nieograniczone odzyskiwanie plików i ma dożywotnie wsparcie techniczne. Następnie podłącz telefon z systemem Android do komputera i rozpocznij proces odzyskiwania danych. Jest prosty w użyciu i może łatwo przywrócić utracone dane z urządzenia z systemem Android.

Program może skanować pamięć wewnętrzną telefonu, jak również kartę pamięci. Gdy znajdzie pliki, możesz wybrać te, które chcesz przywrócić i określić dla nich lokalny folder. Odzyska usunięte zdjęcia i filmy zarówno z wewnętrznej, jak i zewnętrznej pamięci masowej. Możesz również zawęzić wyniki za pomocą prostych filtrów.

Eassos MobiSave to doskonała opcja, jeśli straciłeś dane na Androidzie. Może odzyskać pliki multimedialne, kontakty i SMS-y. Możesz nawet przywrócić kopie zapasowe za pomocą tego programu. Eassos MobiSaver jest darmowy do pobrania i zainstalowania.

Program ten działa z ogromną ilością urządzeń z systemem Android. Oprócz zdjęć, filmów i muzyki, może również odzyskać historię połączeń i dzienniki połączeń. Oprogramowanie oferuje również podglądy utraconych plików. A jeśli martwisz się o bezpieczeństwo swoich danych, Eassos MobiSaver dla Androida może pomóc.

Podczas gdy Eassos MobiSave jest popularną opcją, niektórzy użytkownicy uważają, że jest zbyt trudny w użyciu. Program wymaga włączenia trybu Debugowania USB, zanim będzie mógł odzyskać dane. Jednak najlepsza wersja tego programu pozwoli Ci odzyskać utracone lub usunięte pliki multimedialne.

Jest również bardzo łatwy w użyciu, umożliwiając łatwe odzyskanie utraconych plików za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Działa ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android i obsługuje wiele różnych typów plików. Program działa w 3 prostych krokach. Oprogramowanie daje nawet podgląd danych przed ich odzyskaniem. Kolejnym plusem jest to, że nie wycieka żadnych danych podczas skanowania telefonu.

AirMore

Kiedy próbujesz odzyskać usunięte dane z urządzenia z systemem Android, musisz znaleźć niezawodny program do odzyskiwania danych. Na szczęście istnieje kilka opcji dostępnych dla Ciebie. Po pierwsze, możesz skorzystać z Google Drive. Dzięki Google Drive możesz przeglądać przechowywane dane, a nawet przesyłać pliki. Jednak usługa oferuje ograniczoną przestrzeń dyskową i może zająć dużo czasu, aby przesłać pliki.

Inną dobrą opcją jest AirMore. To oprogramowanie może odzyskać utracone dane z urządzeń androidowych, w tym kart SD i pamięci wewnętrznej. Obsługuje prawie wszystkie rodzaje plików. Ma również przyjazny dla użytkownika interfejs. A ponieważ jest kompatybilny zarówno z systemem Windows, jak i urządzeniami z Androidem, możesz go użyć do odzyskania danych na obu platformach.

Po pobraniu i zainstalowaniu AirMore, możesz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą aplikacji do przesyłania plików oprogramowania. Alternatywnie możesz podłączyć urządzenie z Androidem za pomocą kabla USB. W tym przypadku będziesz mógł uzyskać dostęp do pamięci masowej urządzenia i pobrać lub przesłać pliki do komputera.

Inną opcją odzyskiwania danych na Androida jest MiniTool, który jest również darmowy i łatwy w użyciu. Możesz użyć tego programu, aby przywrócić usunięte pliki, nawet jeśli twój telefon został zniszczony przez wodę lub został upuszczony. Najlepsze jest to, że jest to darmowe i bezpieczne! Możesz pobrać i używać go już dziś.

Kolejną dobrą opcją do przenoszenia danych między urządzeniem mobilnym a komputerem jest MobileTrans. To narzędzie pozwala na przesyłanie danych między urządzeniami z systemem iOS i Android bez kłopotów związanych z używaniem skomplikowanego oprogramowania. Dzięki temu programowi możesz zarządzać plikami, kopiami zapasowymi, zdjęciami i nie tylko, bez obaw o utratę lub uszkodzenie.

Interfejs aplikacji jest łatwy w użyciu, a jej kompatybilność jest szeroka. Jego cena jest również elastyczna. Najlepszą częścią korzystania z tego programu jest to, że można go używać na prawie każdym urządzeniu z systemem Android. Jest to jedno z najbardziej niezawodnych narzędzi do odzyskiwania danych Androida dostępnych. Jest łatwy w użyciu, kompatybilny ze wszystkimi rodzajami urządzeń z systemem Android i oferuje wiele funkcji.

Oprócz funkcji, które sprawiają, że jest to doskonały wybór do odzyskiwania danych Android, obsługuje również kilka typów plików, w tym kontakty, wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń i inne. Możesz nawet odzyskać zdjęcia, filmy i dokumenty z pamięci wewnętrznej telefonu lub karty SD. Ważne jest, aby używać niezawodnego programu do odzyskiwania danych Androida, aby uniknąć utraty ważnych danych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte