złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane lub utracone pliki na Androida

Jeśli masz usunięte lub utracone pliki na urządzeniu z systemem Android, można odzyskać te pliki za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Czy usunięte zdjęcia, filmy lub treści tekstowe, istnieje sposób, aby je odzyskać. Można nawet przenieść je z komputera do telefonu. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera przez USB.

Odzyskaj usunięte lub utracone pliki z urządzeń z systemem Android

Jeśli usunąłeś lub straciłeś jakiekolwiek pliki na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych, aby je odzyskać. Oprogramowanie pozwala na skanowanie karty SD i odzyskiwanie plików bez rootowania urządzenia. Działa z różnymi typami plików, w tym z mediami i dokumentami. Pozwala również na podgląd odzyskanych plików i wybrać te, które chcesz przywrócić. Po wybraniu plików, które trzeba z powrotem, można kliknąć przycisk „Odzyskaj”, aby je przywrócić.

Korzystanie z oprogramowania do odzyskiwania danych Android, aby odzyskać usunięte lub utracone pliki jest proste i łatwe. Proces jest szybki, bezpieczny i bezpłatny. Po zainstalowaniu oprogramowania postępuj zgodnie z instrukcjami, aby odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. To oprogramowanie działa również z plikami multimedialnymi przechowywanymi na karcie SD. W niektórych przypadkach może być konieczne rootowanie urządzenia z systemem Android w celu odzyskania usuniętych plików.

Użytkownicy Androida mogli przypadkowo usunąć pliki lub stracić je z powodu aktualizacji. Chociaż te działania mogą wydawać się katastrofalne, nadal można odzyskać pliki za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Jeśli masz stare urządzenie, powinieneś rozważyć jego wymianę. Jeśli nadal używasz tego samego telefonu, możesz chcieć odzyskać z niego usunięte pliki, zanim zawiodą chipy pamięci w urządzeniu. Usunięte pliki nie są tak naprawdę usuwane; po prostu zostają oznaczone jako „nieużywane” miejsce. To wolne miejsce staje się dostępne dla nowych danych, które mają być zapisane.

Inną opcją odzyskania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android jest użycie klienta poczty. To oprogramowanie może pomóc Ci odzyskać dane z wiadomości e-mail i kontaktów, które masz na swoim urządzeniu. To oprogramowanie działa również w przypadku starych urządzeń, które nie obsługują nowoczesnych narzędzi do odzyskiwania danych. Jeśli nie jesteś w stanie odzyskać usuniętych plików z urządzenia z systemem Android, możesz spróbować usługi odzyskiwania danych.

Oprogramowanie wykryje Twoje urządzenie z systemem Android i przeskanuje pamięć wewnętrzną. Następnie możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, możesz je wyeksportować do komputera.

Odzyskaj usunięte lub utracone zdjęcia

Istnieje kilka sposobów na odzyskanie usuniętych lub utraconych zdjęć z telefonu z systemem Android. Możesz użyć aplikacji, która może wykonać kopię zapasową zdjęć na zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej, takim jak karta pamięci lub usługa w chmurze. Korzystanie z oprogramowania do odzyskiwania danych innej firmy w celu odzyskania usuniętych lub utraconych zdjęć jest również opcją. Powinieneś upewnić się, że wybierasz oprogramowanie, które jest niezawodne i bezpieczne, aby uniknąć ryzyka utraty danych.

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji należy pozwolić programowi na przeskanowanie karty pamięci. Po zakończeniu skanowania można wybrać pliki, które chcemy odzyskać. Zazwyczaj będą to zdjęcia znajdujące się na karcie SD. Po wybraniu plików, można je następnie skopiować do komputera lub innego wymiennego urządzenia pamięci masowej.

Interfejs programu pokaże różne typy plików, które można odzyskać. Jeśli straciłeś zdjęcia, możesz wybrać folder Gallery lub folder Picture Library. Możesz również odzyskać wiadomości tekstowe z folderu Messages. Oprogramowanie do odzyskiwania pozwala również wybrać i odzyskać pojedyncze zdjęcia. Będziesz mógł zobaczyć oryginalny rozmiar zdjęcia, klikając dwukrotnie miniaturę.

Inną opcją odzyskania usuniętych lub utraconych zdjęć z urządzenia z systemem Android jest wykonanie kopii zapasowej telefonu za pomocą Zdjęć Google. Ta funkcja synchronizuje się z kontem Gmail i może być niezwykle przydatna w odzyskiwaniu usuniętych lub utraconych zdjęć. W zależności od modelu telefonu, może nie być w stanie odzyskać wszystkich zdjęć, które zostały usunięte, ale odzyskanie niektórych z nich jest znacznie lepsze niż żaden w ogóle.

Usunięte lub utracone zdjęcia mogą się zdarzyć z wielu powodów, w tym z powodu przypadkowego usunięcia. Być może zdjęcia zostały usunięte przypadkowo, lub może być tak, że przypadkowo opróżniłeś Kosz, aby zwolnić miejsce na dysku. Niezależnie od przyczyny, ważne jest, aby znaleźć sposób na ich odzyskanie.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może odzyskać utracone lub usunięte dane z telefonu, w tym zdjęcia i dokumenty. Niektóre aplikacje przywracają również usunięte dzienniki połączeń i kontakty.

Odzyskaj usunięte lub utracone filmy

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub straciłeś filmy na telefonie z Androidem, możesz je łatwo odzyskać. Możesz użyć programu do odzyskiwania danych android, aby to zrobić. Pierwszym krokiem jest podłączenie telefonu do komputera za pomocą czytnika kart. Następnie otwórz program do odzyskiwania danych, wybierz kartę SD jako cel i wybierz skanowanie. Po zakończeniu procesu skanowania, można wyświetlić podgląd filmów i zapisać je na komputerze.

Przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania, musisz wiedzieć, gdzie dokładnie filmy są przechowywane na telefonie. Ponieważ różne urządzenia z systemem Android mają różne UI, filmy mogą być przechowywane w różnych miejscach. Zaleca się zapoznanie się z instrukcją obsługi urządzenia, aby uzyskać więcej szczegółów. W niektórych przypadkach ludzie mogą przypadkowo usunąć filmy i przenieść je do folderu Ostatnio usunięte. Filmy pozostaną w tym folderze przez co najmniej 30 dni.

Następnym krokiem jest podłączenie telefonu z systemem Android do komputera. Ten krok jest kluczowy dla procesu odzyskiwania, ponieważ filmy mogą nie zawsze być w folderze Kosz. Na szczęście istnieje oprogramowanie firm trzecich, które pomoże Ci odzyskać filmy z telefonu, nawet jeśli telefon już ich nie rozpoznaje. Jednym z takich programów jest D-Back Android. Po pobraniu pakietu danych, podłącz swój telefon z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Stamtąd możesz kliknąć na filmy, które chcesz odzyskać.

Innym narzędziem do odzyskiwania utraconych filmów jest Recycle Deleted Video Restorer. To narzędzie było używane przez miliony użytkowników Androida do przywracania usuniętych filmów. Jego wysoka skuteczność odzyskiwania i łatwość użycia sprawiają, że jest to idealne narzędzie do odzyskiwania usuniętych filmów na Androida. Obsługuje wiele formatów plików, w tym filmy, wiadomości i historię połączeń. Kolejną świetną funkcją jest możliwość podglądu filmów przed odzyskaniem. Program jest kompatybilny z większością modeli Androida.

Jeśli przypadkowo usunąłeś dane, konieczne jest szybkie działanie. Jeśli nie podejmiesz natychmiastowych działań, możesz skończyć nadpisując usunięte dane. Jeśli tak się stanie, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych z systemu Android, takiego jak iMyFone D-Back Android lub AnyRecover. Oba programy pomogą Ci odzyskać usunięte filmy z telefonu.

Odzyskaj skasowaną lub utraconą zawartość tekstową

Jeśli musisz odzyskać usunięte lub utracone treści tekstowe na urządzeniu z systemem Android, możesz to zrobić za pomocą kopii zapasowej. Niektóre telefony automatycznie tworzą kopię zapasową danych po ich usunięciu, ale nie wszystkie to robią. Najprostszym sposobem na odzyskanie usuniętych plików jest użycie oprogramowania do odzyskiwania danych. Jednak oprogramowanie do odzyskiwania danych nie jest tanie.

Na szczęście istnieje wiele darmowych narzędzi do odzyskiwania danych dla Androida. Narzędzia te pozwolą Ci odzyskać usunięte pliki z kart SD i pamięci wewnętrznej. Są one kompatybilne z wieloma urządzeniami z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S10, Galaxy S9 i S8. Po pobraniu programu należy podłączyć urządzenie do komputera. Gdy komputer rozpozna urządzenie, wybierz dane, które chcesz odzyskać.

Niektóre telefony z systemem Android będą automatycznie tworzyć kopie zapasowe danych na Dysk Google. W zależności od modelu, możesz przywrócić usunięte wiadomości tekstowe z kopii zapasowej Google. Jednak ta metoda może wymagać przywrócenia telefonu do ustawień fabrycznych lub przywrócenia całej kopii zapasowej. Może to spowodować utratę innych danych na urządzeniu.

Inną opcją odzyskania usuniętej zawartości tekstowej jest użycie SMS Backup & Restore. To narzędzie może przywrócić usunięte wiadomości tekstowe i wiadomości RCS. Najlepiej jest używać tego programu z aplikacją Wiadomości Google. Pozwala on na przeglądanie i podgląd zawartości tekstowej wszystkich poprzednich wiadomości.

Jedną z najlepszych metod odzyskiwania usuniętych treści tekstowych na Androida jest regularne tworzenie kopii zapasowych telefonu. Korzystanie z oprogramowania o nazwie EaseUS MobiSaver może pomóc Ci to zrobić łatwo. To narzędzie obsługuje większość urządzeń z systemem Android i może być zainstalowane na urządzeniach z systemem Windows lub MacOS. Ten program może nawet odzyskać utracone wiadomości tekstowe i zdjęcia. Obsługuje również telefony z systemem Android, które zostały zrootowane. Gdy Twoje urządzenie regularnie wykonuje kopie zapasowe, zawsze będziesz miał największe szanse na odzyskanie utraconych treści tekstowych na urządzeniu z systemem Android.

Inną opcją jest skorzystanie z usługi tworzenia kopii zapasowych, takiej jak Google Drive. Jednak ta metoda również będzie kosztowna. Innym sposobem na odzyskanie utraconych treści tekstowych na Androida jest użycie aplikacji do odzyskiwania wiadomości na Androida. Aplikacje te mogą pomóc w przywróceniu utraconych wiadomości z kopii zapasowej telefonu. Należy jednak pamiętać, że te programy będą się liczyć z kwotą Google Storage.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte